7.4
Nopirkt
 • 50.0 € Cena bez atlaides
 • 64 % Ietaupījums
Jau nobalsojuši: 0 cilvēki
Visas cenas norādītas ar PVN

KĀ MŪS ATRAST:

Baznīcas iela 27/29, Rīga

Pirmdien – Piektdien: 9.00 – 19.00;
Sestdien: 9.00 – 15.00;
Svētdien: brīvs

+371 26553202


Informācija par kompāniju:
PP "Svetlana Roško", reģ. nr. 
13098110921,
Jurid. adrese: Zentenes 3 - 15, Rīga, LV-1069
, Latvija

Pēdējie komentāri:

 • Biķerniece Dace
  Kāpēc netiek pievienota mana atsauksme par šo pakalpojumu sniedzēju un viņas neprofesionalitāti? Varu to apstiprināt ar fotogrāfijām! Vai tiešām nepieciešams, lai ciestu vēl vairāk sieviešu?
  • @zizu Olga
   Labdien! Mēs esam rūpīgi iepazinušies ar Jūsu komentāriem saistībā ar šo meistaru un piedāvāto pakalpojumu, un ļoti vēlētos tikt skaidrībā ar situāciju. Lūdzu, precizējiet, no kāda e-pasta veicāt Zizu.lv kupona iegādi, jo mēs neredzam Jūs pircēju sarakstā šajā akcijā. Kā arī paziņojiet, lūdzu, kad Jūs apmeklējāt procedūru (diena un laiks). Atvainojamies, bija ieviesusies tehniska kļūme, Jūsu iepriekšējie komentāri publicēti tagad. Ar cieņu, Zizu.lv
 • Biķerniece Dace
  Ieejiet Veselības Inspekcijas reģistrā un atlasiet adresi Baznīcas iela 27/29, kur strādā šī "kosmetoloģe" Svetlana Roško, pārliecinieties, ka salonu tur atvērusi persona, kas saucās Gaļina Grigorjeva un nekāda Svetlana Roško tur neeksistē, jo tajā mazajā ūķīti vienkārši vietas nepietiek 2 cilvēkiem! Saprotu, jums portālam nav izdevīgi publicēt manu atsauksmi, bet ganjau VI pati anulēs šīs personas sertifikātu, kas iegūts apšaubāmu kursu veidā, jo zināšanu šai personai nav.