11.5
Nopirkt
  • 30.0 € Cena bez atlaides
  • 53 % Ietaupījums
Jau nobalsojuši: 0 cilvēki
Visas cenas norādītas ar PVN

KĀ MŪS ATRAST:

Salons „Sofija”
Avotu iela 12, Rīga

Pirmdien – Sestdien: 9.00-19.00;
Svētdien: brīvs

+371 22385119

4stilastudija@inbox.lv


Informācija par kompāniju:
SIA „Veselības centrs "Divi Pluss"“, reģ. nr. 44103094284,
Jurid. adrese: "Sili", Kauguru pag., Beverīnas nov., LV-4224

Pēdējie komentāri:

  • Приобрела купон, а дозвониться до салона невозможно! Уже второй день звоню, а мне отвечает автоответчик. Как с ними связаться?
    • @zizu Olga
      Добрый день! Приносим извинения за предоставленные неудобства! Просьба связаться с салоном по э-маилу 4stilastudija@inbox.lv. С уважением, zizu.lv
  • Pēc salona apmeklējuma jutos ļoti vīlusies. Kupona cena ietilpa skropstu ilgviļņi + permanentā skropstu krāsošana. procedūru neveica pati speciāliste, to veica divas jaunas meitenes (visticamāk prakse), jo ļoti bieži šaubījās, ko darīt vispirms un, ko pēc tam. Man nav pretenziju dot praktikantiem iespēju, bet uzskatu, ka speciālistam jābūt blakus visu laiku. Lielāko daļu procedūras acis bija ciet, kas ir loģiski, bet mīnuss bija, ka meitenes ķiķināja un viena otrai prasīja: " Ko tagad darīt? Ko pēc tam? ". Tas viss tajā brīdī man nelikās svarīgi, jo galvenais bija sasniegt to efektu, uz kuru, pēc manām domām, biju atnākusi. Pēc procedūras, kad bija apspriests starp meitenēm uz speciālisti, ka nākamā būs sieviete, kurai jātaisa vaksācija, un, ka man nav nepieciešams izraustīt uzacis, jo man ir, diez gan līdzeni - es varēju attaisīt acis un apskatīt, kā ir sanācis. Nu efekts nekāds - defekts arī nē! Tikai lieki izmesta nauda un laiks! Bet, lai veicās un, ko zin, varbūt es biju pirmā, uz kuras tika veikta procedūra un nesanāca.