7.5
Nopirkt
 • 36.0 € Cena bez atlaides
 • 73 % Ietaupījums
Jau nobalsojuši: 1 cilvēki
Visas cenas norādītas ar PVN

KĀ MŪS ATRAST:

Salons „Eklektik”,
Dzelzavas iela 49 (pie Mēbeļu nama), Rīga

Tieši pie salona ir pieejama bezmaksas autostāvvieta

Pirmdien – Piektdien: 9.00 – 20.00;
Sestdien: 9.00 – 18.00;
Svētdien: brīvs

+371 20008886

venezia1@inbox.lv


Informācija par kompāniju:
SIA "Venezia", reģ. nr. 40103309246,
Jurid. adrese: Kalngales iela 1-21, Rīga, LV-1015

Pēdējie komentāri:

 • Kempele Martina
  Ļoti neapmierināja šis pakalpojums. Par profesionālu apkalpošanu nebija ne runa. Neieteiktu nevienam. HOLIVUDAS LOKAS tika taisītas ar visparastāko taisnotāju. Matu galu apgriešana notika ar MAŠĪNĪTI nevis šķērēm izfilējot. Un pašās beigās vēl pie kupona summas pajautāja 7,00 EUR, jo gari mati esot bijuši, bez manis informēšanas tik mērts matu garums un pieskaitīta papildus samaksa man neko nesakot,tikai atsaucoties, ka tas kuponā esot rakstīts. Varbūt arī bija, bet tik un tā uzskatu, ka to vajadzētu velreiz mutiski informēt. Kupons maksāja 9,90 EUR + 7,00 EUR, kopā man šī matu griešana izmaksāja 16,90 EUR, matu apgriešana un to loku veidošanas kvalitāte ne tuvu nebija 17 EUR vērtībā. Personīgi, nākotnē, ļoti izvērtēšu vai griezt matus šādos salonos, jo tā var tikai sabojāt matus, izdodot ne to mazāko naudu. NEIESAKU!
  • @zizu Olga
   Labdien, mums ļoti žēl, ka Jums nepatika sniegtais pakalpojums. Mēs vēlreiz izrunāsim ar partneri, lai brīdina klientus par piemaksām. Tā ir ierasta prakse, veidot lokas ar matu taisnotāju, jo tieši tā ir iespējams sasniegt Holivūdas loku efektu. Cieņā, Zizu.lv
 • Labdien, ja es iegadajos - bižu pīšana pēc jūsu izvēles + griezums + keratīna maska matiem, un nevēlos matu griezumu, bet aplīdzināšanu - vai tas ir iespējams?