30.0
Nopirkt
  • 150.0 € Cena bez atlaides
  • 40 % Ietaupījums
Jau nobalsojuši: 0 cilvēki
Visas cenas norādītas ar PVN

KĀ MŪS ATRAST:

„Latvijas jahtklubs”,
Vikingu iela 6, Jūrmala

Katru dienu: 10.00 – 19.00

+371 29170121

burinieks@inbox.lv


Informācija par kompāniju:
PP „Gunārs Grass”, reģ. nr. 14055011856,
Jurid. adrese: Grasīši, Aizkraukles pagasts, LV-5101, Latvija

Pēdējie komentāri:

  • у меня так же было на час, очень грубо и бросают телефон!! но спасибо ЗИЗУ.ЛВ все вернули сразу! успехов! отличный сайт!
  • Labdien! Gribu pabridinat visus kuri nopirka un tos ,kuri vel grib nopirkt sho kuponu....Es biju nopircis kuponu uz vienu stundu braucienu,gribeju nosvinet svetkus,sazvanijos lai pieteikties uz izveleto datumu,bet sagaidiju atbildi shadu" ka uz vienu stundu ne viens nebrauks, ka vinjam vienalga ko es talak darishu," isi sakot,pasutija rupja forma na....! uz kupona noteikumiem neka tada rakstita nebija,ka uz vienu stundu nebrauks un, ka braucienu bus tikaj darba dienas! bet tirgo jau uz vienu stundu un vairak! Tagad atgriezishu naudu,jo nevelos ar tadiem cilvekiem runat! Velu veiksmi viesiem!
    • @zizu Olga
      Labdien! Pateicamies par jūsu komentāru! Mums ir ļoti svarīgs klientu viedoklis un apmierinātība ar kuponos piedāvātajiem pakalpojumiem! Sazināsimies ar pakalpojumu sniedzēju lai noskaidrotu radušās situācijas iemeslu un uzlabotu piedāvātā pakalpojuma kvalitāti. Veiksmīgu dienu vēlot, jūsu Zizu.lv