от 3.5 €
Купить
 • 6.8 € Цена без скидки
 • 41 % Экономия
Уже проголосовало: 1 человек
Все цены указаны с НДС

Как нас найти:

MERĶEĻA DRUKA,
Raiņa bulvāris 17, Rīga

Понедельник – Пятница: 8.00 – 21.00;
Суббота, Воскресенье: 9.00 – 19.00

+371 67347747, 26553308

merkeladruka@merkeladruka.lv


Информация о компании:
SIA "Areatech", reģ. nr. 40003601751,
Jurid. adrese: Merķeļa iela 13, Rīga, LV-1050, Latvija

Последние комментарии:

 • OLGA
  Labdien,diemžēl arī es nevaru patīk neko labu par "Merkeļa druku".No sakuma zvanīju pa telefonu,lai precizētu adresi,klausulē sieviešu balss man ar ņirgām atbildēja "Vai tad jūs neredzat?" Vairāk man negribējas.Kad ierados noradītajā adresē "Merkeļa drukā" man iedeva manis pasūtītos kalendārus,ja to tā var nosaukt. Es pasūtīju trīsdalīgus,bet tā vietā man iedeva parastos,kas bija arī lētakas.Kvalitāte izgatavotai bildei,ko atsūtiju epastā bija briesmīga,mana bērna košas bildes bija tumšas un nekvalitatuvas.Uzreiz uz vietas atdevu,un prasīju,lai sataisīju tādus,ko biju pasūtījusi.30min.gaidiju,kamēr pārtaisa,rezultātā neviens nebija pat atvainojies man un par "visu labu un nāciet vēl" nemaz nevarēja būt runa.Neiesaku pirkt kuponus,bojāt sev noskaņojumu,terēt savu laiku un naudu. Visiem jaukus Jaungada svētkus.
  • @zizu Olga
   Labdien! Paldies par Jūsu komentāru! Atvainojamies par nepatīkamām emocijām, kas saistītas ar mūsu partnera piedāvātā pakalpojuma izmantošanu, un ceram, ka citi mūsu partneru piedāvājumi sagādās Jums tikai pozitīvas emocijas! Ar cieņu, Zizu.lv komanda
 • Torsina Alina
  Pasūtījām 10 kalendārus dāvanām, speciāli organizējām fotosesiju, lai fotogrāfija būtu profesionālā. Rezultātā saņēmām kaut ko briesmīgu, rozā krāsā, niecīgas kvalitātes foto, nav metāliskās kniedes stiprināšanai pie sienas, tas nozīmē, ka kalendārs ilgi nekalpos... Žēl gan naudas, gan tos cilvēkus, kuriem nāksies šo kalendāru uzdāvināt. Pāris gadus atpakaļ pas''''utījām te pat kuponus un kalendārus izgatavoja "Foto Print" - parasta fotogrāfija izskatījās perfekti!!! Ir ar ko salīdzināt.