23.0
Купить
  • 50.0 € Цена без скидки
  • 54 % Экономия
Уже проголосовало: 0 человек
Все цены указаны с НДС

Как нас найти:

Магазин «Relians.LV», т/ц «Euro Park», Lielgabalu iela 4, Rīga

Понедельник – Пятница: 10.00 - 18.00;
Суббота, Воскресенье: выходной

+371 29911970

relians@inbox.lv


Информация о компании:
SIA „Relians.LV“, reģ. nr. 40103699153,
Jurid. adrese: Ceriņu 21-1, Jūrmala, LV-2015, Latvija

Последние комментарии:

  • Uz tā mazā turētāja tīri fiziski nav kur savietot 3 velosipēdus. Visos attēlos labi redzams, ka vietas pietiek tikai vienam.
    • @zizu Olga
      Labdien! Vieta kur novietot velosipēdus garumā ir 30cm. Ja novieto velosipēdu pie velosipēda, un tiem nav ļoti resni rāmji, kopā ļoti mierīgi var novietot 3 velosipēdus, apgriežot vidējo, lai netraucētu sēdekļi viens otram. Ja ir ļoti liela vēlēšanās, šī prece jau atrodas izdošanas vietā relians.LV veikalā Lielgabalu ielā 4, tirdzniecības centra EuroPark pirmajā stāvā, mūsu partneris ir ar mieru Jums šo turētāju dzīvajā parādīt. Ar cieņu, zizu.lv
  • Sveiki, bildēs redzami divi turetaaju veidi, vienā (no auto sāna) skaidri redz un saprot ka (un kā) uz turētāja var izvietot trīs velo. Parējās bildēs redzama savadāka turetāja konstrukcija. Aplukojot to rodas šaubas, kad uz tā var izvietot vairak kā divus velo, pie tam nav skaidrs kada veidā tie tiek fikseti. Jautajums - vai tiek piedavati abi turetaju veidi? Ja viens, tad kurš? (tada gadijuma aicinu atstāt tik aktualā varianta bildes, lai nemaldinatu tautu. Paldies.