22.5
Купить
 • 120.0 € Цена без скидки
 • 50 % Экономия
Уже проголосовало: 0 человек
Все цены указаны с НДС

Как нас найти:

Студия красоты тела и души «Sajūtu Rituāli»,
Brīvības gatve 221, 3-й этаж, Rīga

Понедельник, Вторник, Среда, Пятница, Суббота: 9.00 – 20.00 (звонки принимаются по рабочим дням с 18.00 до 20.00);
Четверг, Воскресенье: выходной

В период с 16 по 22 марта 2015 года студия будет закрыта

+371 27055549

studija@sajuturituali.lv


Информация о компании:
SIA „Sajūtu Rituāli“, reģ. nr. 40103565334,
Jurid. adrese: Brīvības gatve 221-1, Rīga, LV-1039, Latvija

Последние комментарии:

 • Akolovs Edijs
  Šajā salonā bezmaksas saņemsiet komentāru, ka kuponu nevajadzēja pirkt, kā arī varēsiet noklausīties informāciju par to, cik valstī ir lieli nodokļi. Toties par dvielīšu, čībiņu un halāta izmantošanu jums palūgs piemaksāt 4 eiro. Un šādam masierim jūs uzticēsiet savu ķermeni masāžai?
  • @zizu Olga
   Labdien! Paldies par Jūsu komentāru! Mums ir ļoti svarīgs klientu viedoklis un apmierinātība ar kuponos piedāvātajiem pakalpojumiem! Sazinoties ar pakalpojumu sniedzēju, noskaidrojām, ka Jums tika atgriezti naudas līdzekļi par iegādāto kuponu. Vēlamies norādīt, ka akcijas noteikumos ir links uz salona iekšējiem noteikumiem, kuros ir atrunāta arī maksa par inventāru: "Iegādājoties šo dāvanu karti, jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar studijas „Sajūtu Rituāli” iekšējiem noteikumiem http://www.sajuturituali.lv/lv/noteikumi un piekrītat tiem". Veiksmīgu dienu vēlot, Jūsu zizu.lv
 • Akolovs Edijs
  Lūdzu pievērsiet uzmanību tam, ka Sajūtu Rituāli mājas lapā ierakstīts, ka ar kuponu iegādāts pakalpojums netiek nodrošināts ar papildus inventāru. Cena gan mājas lapā nav uzrādīta. Tā izrādās ir 4 EUR no cilvēka, sekojoši pārim tas būs 8 EUR. Ir otrs variants ņemt savus mājas halātus un čības. Bet šo informāciju jums paziņos tikai pēdejā dienā. Pirmo reizi esmu sastapusies ar situāciju, ka, ejot uz salonu, ir jāņem līdzi "savs inventārs". Sajūtu Rituālu saimniecei tas šķiet pats par sevi saprotams'. Viņas jautājums ir, vai tad kuponā ir rakstīts, ka tas viss tiks nodrošināts. Sekojoši, ejot pie friziera, lūdzu pajautājiet, vai viņam būs arī šķēres. Esmu ļoti, ļoti vīluises šādā attieksmē. Domāju, ka, pērkot šādu salonu kuponus, vajag ļoti, ļoti uzmanīties, jo noteikti apakšā būs kāds zemūdens akmens, lai atpelnītu to, ka uzņēmums ir pārdevis masāžas ar atlaidi. Diemžēl ļoti nožēlojami.