9.6
Nopirkt
  • 24.19 € Cena bez atlaides
  • 60 % Ietaupījums
Jau nobalsojuši: 1 cilvēki
Visas cenas norādītas ar PVN

KĀ MŪS ATRAST:

Dzirnavu iela 134a, Rīga

Pirmdien – Piektdien: 9.00 – 20.00;
Sestdien: 9.00 - 16.00;
Svētdien: brīvs

+371 25998123

daijana23@inbox.lv


Informācija par kompāniju:
SIA „Saloniņš DIANA“, reģ. nr. 50103489371,
Jurid. adrese: Meldru iela 2, Salaspils, LV-2169, Latvija

Pēdējie komentāri:

  • Zālīte Iveta
    Vispār skropstas turas ļoti slikti, tas nu ir tā. Krīt ārā, jo ja pieredze ir pie cita meistara, kur skropstas noturējās 1.5 mēn. Ļoti žēl, ka uz kuponiem nav kvalitāte.
    • Labdien! Pateicamies par jūsu komentāru! Mums ir ļoti svarīgs klientu viedoklis un apmierinātība ar kuponos piedāvātajiem pakalpojumiem! Sazināsimies ar pakalpojumu sniedzēju lai uzlabotu piedāvātā pakalpojuma kvalitāti. Veiksmīgu dienu vēlot, jūsu Zizu.lv
  • Rantiņa Vita
    Esmu ļoti neapmierināta ar šo pakalpojumu. Skropstas lieku jau vairākus gadus. Redzot, ka esmu stāvoklī, darbs tika ļoti pavirši veikts. 50 min laikā pieliktas skropstas(lai kvalitatīvi piaudzetu, īsākais laiks, kas manām skropstām līdz šim ir veltīts, ir 1,5 h) to nav iespējams izdarīt ātrāk. Skropstas mans izkrita nākamajā dienā, ko es vēl varētu pieņemt, jo esmu gaidībās, bet izkrita ar kušķiem. Pilīmētas pie vienas skropstas 5 mākslīgās. Tādā veidā līmējot meistare var ļoti sabojāt manas dabīgās. Kad zvanīju uz šo saloniņu, neko atbildētan nevarēja tikai to, ka esmu grūtniece un man jau normāli, ka krīt ārā, bet tas, ka krīt ar kušķiem nevarot būt. Un nekā šo situāciju atrisināt nepiedāvāja! Ļoti žēl, ka man ir šāda pieredze.