Par portālu ZiZu

ZiZu - tas ir tādu cilvēku dzīves veids, kuri BAUDA, dzīvo VIEGLI un novērtē UNIKALITĀTI. ZiZu - tās ir bezgalīgas idejas nenovērtējamām, taču tai pat laikā izdevīgām dāvanām.

ZiZu sniedz tev un taviem draugiem jaunu pirkumu filozofiju: Izvēlas unikālākās vietas pilsētā! Iesaka labāko! Garantē kvalitāti!

Projekts ZiZu oficiāli tika startēts 2011. gada martā un tas veltīts kolektīvajiem pirkumiem. ZiZu piedāvā mājas lapas apmeklētājiem saņemt atlaides līdz pat 90% restorānu, bāru un kafejnīcu ēdienkartēm, dažnedažādām precēm, izklaides centru un klubu apmeklējumam, ceļojumiem un ekskursijām, skaistumkopšanas salonu un SPA pakalpojumiem, izglītojošiem kursiem utt. Ar atlaidi piedāvāto preču un pakalpojumu klāsts aptver plašu mūsdienīga cilvēka vēlmju spektru, turklāt tai pat laikā tiek piedāvāta arī iespēja ietaupīt naudu un optimizēt gan personīgo, gan ģimenes budžetu.

Katru dienu daudzi ZiZu portāla apmeklētāji iegādājas īpašos piedāvājumus, kuros iekļauta interesējošā prece vai pakalpojums (piemēram, restorāna apmeklējums), proti, cilvēki iegādājas tā saucamos atlaižu kuponus vai kuponus, kas sniedz tiesības uz atlaidi. Katram īpašajam piedāvājumam tiek noteikts darbības termiņš (parasti - vairāki mēneši). Pircējs izdrukā iegādāto kuponu (visi pircēja iegādātie kuponi atrodas mājas lapā, sadaļā „Mani kuponi”), uzrāda to tur, kur nepieciešams, un saņem vai nu iegādāto preci vai pakalpojumu, vai arī atlaidi (atkarībā no kupona veida).

Iegādāto kuponu jūs, protams, varat uzdāvināt draugam (izdrukātā veidā vai arī saglabājot to PDF formātā un nosūtot uz drauga e-pastu). Jūs varat arī sagādāt pārsteigumu mīļam cilvēkam, piemēram, uzaicinot viņu uz romantiskām vakariņām, izmantojot kupona sniegto atlaidi.

Serviss piedāvā iespēju pastāstīt par ZiZu piedāvājumu savā Twitter kontā vai arī sociālā tīkla lapā (Facebook, draugiem.lv). Pastāstot par interesantajām atlaidēm Internetā, var organizēt virtuālo vai īsto draugu tikšanos un kopā doties uz restorānu, kafejnīcu, kinoteātri, naktsklubu vai koncertu. Jo vairāk cilvēku uzzinās par īpašo ZiZu piedāvājumu, jo vairāk interesantu piedāvājumu parādīsies ZiZu mājas lapā katru dienu.