ZiZu veido interesantus piedāvājumus ar atlaidi līdz 90%

Katru dienu ZiZu sniedz jums, mājas lapas lietotājiem, unikālus un sevišķi izdevīgus piedāvājumus – apmeklēt labākās un interesantākās vietas pilsētā vai doties ceļojumā ar atlaidi līdz pat 90%.

Liels pircēju skaits garantē zemas cenas

Tā kā preci vai pakalpojumu iegādājas vesela klientu grupa, biznesa pārstāvis ir gatavs piedāvāt atlaidi savai precei vai pakalpojumam līdz pat 90%, jo tādējādi tiek nodrošināta liela un nepārtraukta klientu plūsma.

Jūs iegādājaties kuponu un izmantojat to – tas ir tik vienkārši

Iegādāto kuponu jūs varēsiet atrast mājas lapas sadaļā „Mani kuponi”. Izdrukājiet to uzreiz, saglabājiet PDF formātā, lai izdrukātu vēlāk vai arī nosūtiet uz e-pastu savam draugam. Jūs varēsiet izmantot iegādāto kuponu, lai saņemtu preci vai pakalpojumu jebkurā jums ērtā laikā (ievērojot kupona derīguma termiņu, pierakstīšanās nosacījumus utt.).

Bieži uzdodamie jautājumi

Ko dara ZiZu?

Gandrīz katru dienu mēs sniedzam jums, ZiZu lietotājiem, tādus piedāvājumus, no kuriem jūs vienkārši nevarat atteikties. Tie ir interesantākie pakalpojumi, preces un izklaides pilsētā, kā arī ceļojumi ar atlaidi līdz pat 90% no sākotnējās cenas.

Kādēļ man tas ir nepieciešams?

Pirmkārt, tādēļ, ka diezin vai kāds atteiksies apmeklēt restorānu, kino, boulingu, skaistumkopšanas salonu, kādu citu interesantu vietu vai doties ceļojumā ar atlaidi līdz 90%, turklāt to visu taču var darīt kopā ar draugiem! Otrkārt, katru dienu jums ir iespēja atklāt jaunas vietas pilsētā, kuras jūs vēlēsieties apmeklēt biežāk.

Kā rodas tik lielas atlaides?

Mēs veidojam tiešu sadarbību ar uzņēmumiem, kuru preces un pakalpojumus mēs piedāvājam. Uzņēmumi vēlas iegūt jaunus klientus, bet jūs – ietaupīt. ZiZu izstrādā unikālus piedāvājumus jums un jūsu draugiem kā rezultātā jūs saņemat labu atlaidi, bet kompānija iegūst jaunus klientus.

Kas man jādara?

Jums nepieciešams vien pierakstīties uz jaunumu saņemšanu e-pastā, sekot informācijai sociālajos tīklos vai arī, protams, apmeklēt ZiZu portālu. Visu pārējo mēs paveiksim jūsu vietā, katru dienu ziņojot jums par jauniem izdevīgiem piedāvājumiem.

Kā apmaksāt kuponu?

Jūs varat apmaksāt kuponu Swedbank, SEB vai NORDEA Internetbankā, kā arī veikt apmaksu, izmantojot MasterCard un VISA kredītkarti vai debetkarti. Tas ir pilnīgi droši – jūsu kartes dati tiek sūtīti ar drošās SSL šifrēšanas palīdzību, kas nozīmē, ka neviens tos nevarēs izmantot.

Izmantojot iepriekšminētos apmaksas veidus, jūs varat pārskaitīt naudu arī uz savu Personīgo kontu un apmaksāt kuponus no sava konta.

Vai es varu iegādāties uzreiz vairākus vienas akcijas kuponus?

Katras akcijas nosacījumos ir rakstīts, cik kuponus var iegādāties viens lietotājs. Ja norādīts, ka viens lietotājs var iegādāties neierobežotu kuponu skaitu vai arī informācija par konkrētu kuponu skaitu nav norādīta, jūs varat iegādāties tik daudz kuponu, cik vien vēlaties.

Es iegādājos kuponu, taču nevaru to izmantot uzņēmuma vainas dēļ

Ja nevarēsiet saņemt kuponā paredzēto pakalpojumu, mēs parūpēsimies par to, lai partneris rīkotos atbildīgi un atdotu jums atpakaļ par kuponu iztērētos naudas līdzekļus.

Es iegādājos kuponu, taču vēlos no tā atteikties

Ja jūs jebkādu iemeslu dēļ pārdomājāt, jebkuru iegādāto kuponu jūs varat atdot atpakaļ 14 dienu laikā no tā iegādes brīža. Aicinām iepazīties ar sīkāku informāciju par kuponu atdošanas nosacījumiem šeit.